Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HATTAR, 4 st, omkring 1900-talets mitt, Sovjetunionen, 2 infanteriet innerdiameter ca 56 cm respektive 52 cm, flygvapnet märkt 59, marinen märkt 55
Bruksskick, ställvis slitage
906788
2021-05-03
Gör en kostnadsfri värdering här