Peter Söderberg

Peter Söderberg
Peter Söderberg
Peter Söderberg
Peter Söderberg

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETER SÖDERBERG (född 1951): Komposition, a tergo signerad, 1990-tal, olja på duk, 50x101 cm

906791

2021-04-29