Samovar på rechaud

Samovar på rechaud
Samovar på rechaud
Samovar på rechaud
Samovar på rechaud
Samovar på rechaud
Samovar på rechaud
Samovar på rechaud
Samovar på rechaud
Samovar på rechaud
Samovar på rechaud
Samovar på rechaud
Samovar på rechaud

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SAMOVAR PÅ RECHAUD, 1800-tal,, A G Dufva, nysilver, A G Dufva, handtag i svärtat trä, höjd ca 22 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

906819

2021-04-27