Dalahäst

Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

DALAHÄST, tidigt 1900-tal, röd med polykrom dekor, höjd 18, längd 17 cm.

Hårt slitage och skador.

906822

2021-04-26