Oskar Bergman olja på pannå

Oskar Bergman olja på pannå
Oskar Bergman olja på pannå
Oskar Bergman olja på pannå
Oskar Bergman olja på pannå
Oskar Bergman olja på pannå
Oskar Bergman olja på pannå

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OSKAR BERGMAN (1879-1963): Landskap, signerad Oskar Bergman, olja på pannå, ca 28,5x42 cm

906841

2021-04-24