Skåp
2021-04-28
906846
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅP, omkring 1940-talet, funkis, skjutdörrar i glas, stomme fanérad med ek, höjd ca 88, 115x35 cm
Bruksslitage