Klubbat för:
700 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
GUNNAR ANDER, Ystad metall, 1900-talets mitt, vattenkanna, koppar, höjd 23 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksskick, 2 mindre bucklor, läcker något vid pipen.
906852
2021-04-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner