Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SABEL, 1800-tal, fäste av vitmetall och betsat trä, genombruten parerplåt märkt "86", längd 101 cm, klingans längd 84 cm, stålbalja märkt "8580" med en koppelring.
Slitage, rost.
906863
2021-04-24
Gör en kostnadsfri värdering här