Bankett
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BANKETT, sent 1900-tal, förgylld med skuren dekor, stoppad och klädd med medaljongmönstrat tyg, längd 95, sitthöjd 46 cm.
Något bruksslitage och färgbortfall, tyget ej fackmannamässigt ditsatt.
906868
2021-04-24