Bankett

Bankett
Bankett
Bankett
Bankett
Bankett
Bankett

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BANKETT, sent 1900-tal, förgylld med skuren dekor, stoppad och klädd med medaljongmönstrat tyg, längd 95, sitthöjd 46 cm.

Något bruksslitage och färgbortfall, tyget ej fackmannamässigt ditsatt.

906868

2021-04-24