Sven X:et Erixson

Sven X:et Erixson
Sven X:et Erixson
Sven X:et Erixson
Sven X:et Erixson

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEN X:ET ERIXSON (Sverige, 1899-1970), "Gammeldansens vänner", blandteknik på smörpapper, signerad och daterad -45, 32,5 x 22,5 cm.

906873

2021-04-25