Klubbat för:
350 SEK
800 SEK
ELIS BERGH, vas, Kosta, 1936, hexagonalt konande form, gröntonad glasmassa, signerad, höjd 23,5 cm.
Repor undertill samt en kantnagg.
906876
2021-04-24