Elis Bergh Kosta 1936

Elis Bergh Kosta 1936
Elis Bergh Kosta 1936
Elis Bergh Kosta 1936
Elis Bergh Kosta 1936
Elis Bergh Kosta 1936
Elis Bergh Kosta 1936

Klubbat för:

350 SEK

800 SEK

ELIS BERGH, vas, Kosta, 1936, hexagonalt konande form, gröntonad glasmassa, signerad, höjd 23,5 cm.

Repor undertill samt en kantnagg.

906876

2021-04-24