Klubbat för:
700 SEK
800 SEK
RAY STALJE (född 1947): Kompositioner, 3 st oljor på duk, en av dem signerad och daterad 2008 á tergo, de andra två är ej signerade, ca 41x 33 cm.
906878
2021-04-26