Ray Stalje oljemålningar

Ray Stalje oljemålningar
Ray Stalje oljemålningar
Ray Stalje oljemålningar
Ray Stalje oljemålningar
Ray Stalje oljemålningar
Ray Stalje oljemålningar
Ray Stalje oljemålningar
Ray Stalje oljemålningar

Klubbat för:

700 SEK

800 SEK

RAY STALJE (född 1947): Kompositioner, 3 st oljor på duk, en av dem signerad och daterad 2008 á tergo, de andra två är ej signerade, ca 41x 33 cm.

906878

2021-04-26