Ray Stalje oljemålning

Ray Stalje oljemålning
Ray Stalje oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

800 SEK

RAY STALJE (född 1947): Komposition i blått, svart och grönt, olja på duk, ej signerad, 60,5 x 50,5 cm.

906879

2021-04-26