Svenolov Ehrén litografi

Svenolov Ehrén litografi
Svenolov Ehrén litografi

Klubbat för:

600 SEK

1 000 SEK

SVENOLOV EHRÉN (1927-2004) Årstabron, signerad och daterad 79, ca 54x40 cm

Ej examinerad ur ram

906880

2021-04-28