Carl Anton Stockholmsmotiv

Carl Anton Stockholmsmotiv
Carl Anton Stockholmsmotiv

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

CARL ANTON (f.1933), färglitografi, Stockholmsmotiv, signerad, numrerad 8/300, mått ca 48x37 cm

Ej examinerad ur ram

906885

2021-04-28