Klubbat för:
1 800 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BORDSLAMPOR, ett par, empirestil, 1900-talets första hälft, trä samt mässing, höjd inkl skärm ca 55 cm
Zustandsbeschreibung
Åldersrelaterat slitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen
906887
2021-04-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner