Bordslampor empirestil

Bordslampor empirestil
Bordslampor empirestil
Bordslampor empirestil
Bordslampor empirestil
Bordslampor empirestil
Bordslampor empirestil

Klubbat för:

1 800 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

BORDSLAMPOR, ett par, empirestil, 1900-talets första hälft, trä samt mässing, höjd inkl skärm ca 55 cm

Zustandsbeschreibung

Åldersrelaterat slitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

906887

2021-04-28