Nina Ahlstedt oljemålning

Nina Ahlstedt oljemålning
Nina Ahlstedt oljemålning
Nina Ahlstedt oljemålning
Nina Ahlstedt oljemålning
Nina Ahlstedt oljemålning
Nina Ahlstedt oljemålning
Nina Ahlstedt oljemålning
Nina Ahlstedt oljemålning

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

NINA AHLSTEDT, (Finland 1853-1907), "Bärplockerskor", olja på duk 49x63 cm, signerad och daterad 1903

Betitlad a tergo

Spridda färgbortfall, skrapmärken

906891

2021-04-28