Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
NINA AHLSTEDT, (Finland 1853-1907), "Bärplockerskor", olja på duk 49x63 cm, signerad och daterad 1903
Betitlad a tergo
Spridda färgbortfall, skrapmärken
906891
2021-04-28
Gör en kostnadsfri värdering här