Bordslampa
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSLAMPA, porslin samt mässing, tidigt 1900-tal, dekor i relief föreställande antik gudavärld, höj och sänkbar skärm i textil, ca höjd 45 cm
bruksslitage, ej funktionstestad, SAv garanterar ej funktionen
906893
2021-04-28