Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, 1900-talets första hälft, fasetterat glas, rikt dekorerad ram i skuret trä, förgylld bemålning, ca 90x76

Mindre färgbortfall och avslag på ram, senare glas,

906909

2021-04-22