Ardy Strüwer
2021-05-02
906917
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ARDY STRÜWER (född 1939), "anyone for tennis?", signeradoch daterad Båstad 1978 à tergo, olja på duk, bildmått 19x24 cm
Framstår i gott skick