Takampel

Takampel
Takampel
Takampel
Takampel

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKAMPEL/TAKLAMPA, mässing och glas, 1900-talets andra hälft, höjd ca 70 cm.,

Bruksslitage, ej funktionstestad.

906919

2021-05-02