Cafébord gjutjärn

Cafébord gjutjärn
Cafébord gjutjärn
Cafébord gjutjärn
Cafébord gjutjärn
Cafébord gjutjärn
Cafébord gjutjärn
Cafébord gjutjärn
Cafébord gjutjärn

Klubbat för:

1 400 SEK

2 000 SEK

TRÄDGÅRDSBORD, 1900-talets andra hälft, underrede i gjutjärn, skiva i marmor, höjd ca 74, ca 70x70 cm

Ingår i temaauktione: Trädgård

Smärre bruks- och åldersrelaterat slitage

906925

2021-04-30