Klubbat för:
1 400 SEK
2 000 SEK
TRÄDGÅRDSBORD, 1900-talets andra hälft, underrede i gjutjärn, skiva i marmor, höjd ca 74, ca 70x70 cm
Ingår i temaauktione: Trädgård
Smärre bruks- och åldersrelaterat slitage
906925
2021-04-30