Fat Firma Svenskt Tenn

Fat Firma Svenskt Tenn
Fat Firma Svenskt Tenn
Fat Firma Svenskt Tenn
Fat Firma Svenskt Tenn
Fat Firma Svenskt Tenn
Fat Firma Svenskt Tenn
Fat Firma Svenskt Tenn
Fat Firma Svenskt Tenn
Fat Firma Svenskt Tenn
Fat Firma Svenskt Tenn
Fat Firma Svenskt Tenn
Fat Firma Svenskt Tenn

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT, SKÅLFAT, tenn, Firma Svenskt Tenn, brätte med turbinformad dekor, hjärtformad skål med mässingskant, fat stämplat 1993, diameter ca 19,5 resp 7 cm

Smärre bruksspår, repor

906936

2021-04-23