Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKULPTUR, soldat med gevär, 1900-tal, vitmetall på svarvad svärtad träsockel, höjd ca 30 cm
Oxidering, smärre slitage
906944
2021-04-23
Gör en kostnadsfri värdering här