Klubbat för:
350 SEK
800 SEK
SIDOBORD, Louis XVI-stil, 1900-talets andra hälft, 2 lådor, fanér i bl a mahogny, detaljer i mässing, höjd ca 64, 48x30 cm
Bruksspår, repor, fläckar
906957
2021-04-25