Sidobord Louis XVI-stil

Sidobord Louis XVI-stil
Sidobord Louis XVI-stil
Sidobord Louis XVI-stil
Sidobord Louis XVI-stil
Sidobord Louis XVI-stil
Sidobord Louis XVI-stil
Sidobord Louis XVI-stil
Sidobord Louis XVI-stil
Sidobord Louis XVI-stil
Sidobord Louis XVI-stil

Klubbat för:

350 SEK

800 SEK

SIDOBORD, Louis XVI-stil, 1900-talets andra hälft, 2 lådor, fanér i bl a mahogny, detaljer i mässing, höjd ca 64, 48x30 cm

Bruksspår, repor, fläckar

906957

2021-04-25