William Calcott Knell oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

3 000 SEK

WILLIAM CALCOTT KNELL (England, 1830-1876): Fiskebåtar på stormigt hav, signerad och daterad W.C Knell 1872, olja på duk 31x61 cm

Mindre krackelyr

906969

2021-04-24