Klubbat för:
2 800 SEK
3 000 SEK
WILLIAM CALCOTT KNELL (England, 1830-1876): Fiskebåtar på stormigt hav, signerad och daterad W.C Knell 1872, olja på duk 31x61 cm
Mindre krackelyr
906969
2021-04-24