Sekretär
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SEKRETÄR, 1800-talets slut, 3 lådor, klaff med bakomliggande lådor samt skrivskiva, senare bemålning, handtag i förgylld brons, höjd ca 104 samt 119,5x50 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, renoverad och kompletterad
906972
2021-04-28