Sekretär

Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SEKRETÄR, 1800-talets slut, 3 lådor, klaff med bakomliggande lådor samt skrivskiva, senare bemålning, handtag i förgylld brons, höjd ca 104 samt 119,5x50 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, renoverad och kompletterad

906972

2021-04-28