Muminmugg mörkblå

Muminmugg mörkblå
Muminmugg mörkblå
Muminmugg mörkblå
Muminmugg mörkblå
Muminmugg mörkblå
Muminmugg mörkblå
Muminmugg mörkblå
Muminmugg mörkblå

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MUMINMUGG, porslin, "Flaskpost", Arabia, Finland, 1990-tal

Smärre slitage

906980

2021-04-29