Tobaksburk gjutjärn

Tobaksburk gjutjärn
Tobaksburk gjutjärn
Tobaksburk gjutjärn
Tobaksburk gjutjärn
Tobaksburk gjutjärn
Tobaksburk gjutjärn
Tobaksburk gjutjärn
Tobaksburk gjutjärn

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TOBAKSBURK, 18/1900-tal, gjutjärn, figurativ reliefdekor, höjd ca 27, 14x14 cm

knopp med lagning

906981

2021-05-01