Paolo Veronese etsning 1700-tal
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PAOLO VERONESE, efter, etsning "Moyse sauve", Moses presenteras för Faraos dotter, etsning utförd av Edmé Jeaurat mellan åren 1729-40 efter målning av Veronese, plåtmått ca 45x60 cm
Ej examinerad ur ram, skador på ram
906984
2021-04-25