Paolo Veronese etsning 1700-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PAOLO VERONESE, efter, etsning "Moyse sauve", Moses presenteras för Faraos dotter, etsning utförd av Edmé Jeaurat mellan åren 1729-40 efter målning av Veronese, plåtmått ca 45x60 cm

Ej examinerad ur ram, skador på ram

906984

2021-04-25