Joan Miroefter litografi

Joan Miroefter  litografi
Joan Miroefter  litografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

JOAN MIRO (1893-1983): efter, färglitografi, ur "Lithographe II", utgiven av Maeght, Paris, år 1975, osignerad/onumrerad,bladmått ca 32x23,5 cm

907006

2021-04-28