Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
800 SEK
JOAN MIRO (1893-1983): efter, färglitografi, ur "Lithographe II", utgiven av Maeght, Paris, år 1975, osignerad/onumrerad,bladmått ca 32x23,5 cm
907006
2021-04-28
Gör en kostnadsfri värdering här