Matbord mässing och glas

Matbord mässing och glas
Matbord mässing och glas
Matbord mässing och glas
Matbord mässing och glas
Matbord mässing och glas
Matbord mässing och glas
Matbord mässing och glas
Matbord mässing och glas

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATBORD, 1900-talets senare del, Italien, oxiderad mässing och glas, höjd 69, 126x70 cm

Slitage

907009

2021-04-24