X:et blandteknik

X:et blandteknik
X:et blandteknik
X:et blandteknik
X:et blandteknik

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

SVEN X:et ERIXSON (1899-1970): Komposition, signerad och daterad Sven Erixon -51, litografi, bildmått ca 55x42 cm

Något gulnad, ej examinerad ur ram

907014

2021-04-24