JOHAN NILSSON KLINGBORG

JOHAN NILSSON KLINGBORG
JOHAN NILSSON KLINGBORG
JOHAN NILSSON KLINGBORG
JOHAN NILSSON KLINGBORG

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHAN NILSSON KLINGBORG (1851-1931: "Sandhed vid Romeleklint", olja på duk, signerad och daterad -83, ca 51x59 cm

Skador på duk

907016

2021-04-24