Skänk jugend

Skänk jugend
Skänk jugend
Skänk jugend
Skänk jugend
Skänk jugend
Skänk jugend
Skänk jugend
Skänk jugend
Skänk jugend
Skänk jugend
Skänk jugend
Skänk jugend

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÄNK, 1900-talets början, jugend, bemålad, patinerade och förgyllda beslag, dörrspeglar med skulpterad dekor, höjd ca 100, 126x53 cm, nyckel finns att avhämtavid Utlämningen

Senare bemålning

907021

2021-04-24