Skulptur i form av häst

Skulptur i form av häst
Skulptur i form av häst
Skulptur i form av häst
Skulptur i form av häst
Skulptur i form av häst
Skulptur i form av häst
Skulptur i form av häst
Skulptur i form av häst
Skulptur i form av häst
Skulptur i form av häst

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTUR, i form av häst, 1900-talets andra hälft, patinerad brons, sockel i trä, höjd inkl. sockel ca 27, 31x9 cm

Slitage

907033

2021-04-30