Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BALZAR BESKOW, matbord, fanerat i björk, avtagbara ben, tillverkad i Mönsterås, bläckstämplad, höjd 73, diameter 119,5 cm
Slitage och fläckar
907043
2021-05-04
Gör en kostnadsfri värdering här