Makisimov oljemålning
2021-04-24
907054
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
G MAKISIMOV (1900-tal): "Den gröna skogen", signerad och daterad 1191, olja på duk, ca 40x57 cm