Karmstolar NK

Karmstolar NK
Karmstolar NK
Karmstolar NK
Karmstolar NK
Karmstolar NK
Karmstolar NK
Karmstolar NK
Karmstolar NK
Karmstolar NK
Karmstolar NK
Karmstolar NK
Karmstolar NK

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NORDISKA KOMPANIET, karmstolar, 1 par, bemålade, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, skuren dekor, balusterformad ryggbricka, brickmärkta, sitthöjd ca 47 cm

Slitage, färgbortfall

907060

2021-04-24