Karmstolar NK
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
NORDISKA KOMPANIET, karmstolar, 1 par, bemålade, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, skuren dekor, balusterformad ryggbricka, brickmärkta, sitthöjd ca 47 cm
Slitage, färgbortfall
907060
2021-04-24