Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TRÄSNITT, 2 st, Japan, 1800-tal, signerade, figurscener, bildmått ca 36,5x25,5 resp 29x19,5 cm
Ej xaminerade ur ram, spår av tejprester, ramskada
907062
2021-04-24
Gör en kostnadsfri värdering här