Soffbord / Slagbord

Soffbord / Slagbord
Soffbord / Slagbord
Soffbord / Slagbord
Soffbord / Slagbord
Soffbord / Slagbord
Soffbord / Slagbord
Soffbord / Slagbord
Soffbord / Slagbord

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

SLAGBORD/ SIDOBORD, 1900-talets andra hälft, bemålat, med låda i sargen, höjd ca 60, diameter ca 60cm

Bruksslitage, repor, märken, fläckar

907070

2021-04-28