Väggskulptur Puck Stocklassa

Väggskulptur Puck Stocklassa
Väggskulptur Puck Stocklassa
Väggskulptur Puck Stocklassa
Väggskulptur Puck Stocklassa
Väggskulptur Puck Stocklassa
Väggskulptur Puck Stocklassa
Väggskulptur Puck Stocklassa
Väggskulptur Puck Stocklassa

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PUCK STOCKLASSA (1922-2014): "Cirkus", väggskulptur, signerad Puck, patinerad gips, ca 66x101 cm

Historik: Tidigare gåva från konstnären själv.

mindre lagning

907078

2021-04-24