Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TRINE FOLMOE (Norge, född 1964), "Korpus", signerad och numrerad 27/45, litografi, bildstorlek ca 66x48 cm.
907080
2021-04-28
Gör en kostnadsfri värdering här