Balzar Beskow matbord

Balzar Beskow matbord
Balzar Beskow matbord
Balzar Beskow matbord
Balzar Beskow matbord
Balzar Beskow matbord
Balzar Beskow matbord

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BALZAR BESKOW, matbord, fanerat i björk, avtagbara ben, tillverkad i Mönsterås, bläckstämplad, höjd 73, diameter 119,5 cm

Slitage och fläckar

907090

2021-05-10