Herend Apponyi vert

Herend Apponyi vert
Herend Apponyi vert
Herend Apponyi vert
Herend Apponyi vert
Herend Apponyi vert
Herend Apponyi vert
Herend Apponyi vert
Herend Apponyi vert
Herend Apponyi vert
Herend Apponyi vert
Herend Apponyi vert
Herend Apponyi vert
Herend Apponyi vert
Herend Apponyi vert

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HEREND, "Apponyi vert", 13 dlr, porslin, bestående av: 4 buljongkoppar med fat, 2 kaffekoppar med fat, 2 askfat, kaffekanna med lock, djupt fat med handtag, serveringsskål, vas samt hjärtformad ask med lock

smärre bruks- och åldersrelaterat slitage, kaffekannans lock med avslag invändigt, mikronagg kan förekomma

907098

2021-04-28