Golvlampa

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Klubbat för:

1 600 SEK

800 SEK

GOLVLAMPA, 1900-talets hälft, gjutjärn och mässing, två ljuskällor, riktbara ljuskällor, textilklädda skärma, maxhöjd ca 170 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, ej funktionstestade, SAV garanterart ej funktionen

907103

2021-04-28