Golvlampa
Klubbat för:
1 600 SEK
800 SEK
GOLVLAMPA, 1900-talets hälft, gjutjärn och mässing, två ljuskällor, riktbara ljuskällor, textilklädda skärma, maxhöjd ca 170 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, ej funktionstestade, SAV garanterart ej funktionen
907103
2021-04-28