Satsbord

Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SATSBORD, 3 dlr, 1900-tal, rikligt skuren dekor, betsat trä, höjd mellan ca 63-69, största skivan 66x40 cm

Torrsprickor, nagg, slitage

907104

2021-04-28