Arne Jones skulptur

Arne Jones skulptur
Arne Jones skulptur
Arne Jones skulptur
Arne Jones skulptur
Arne Jones skulptur
Arne Jones skulptur
Arne Jones skulptur
Arne Jones skulptur
Arne Jones skulptur
Arne Jones skulptur
Arne Jones skulptur
Arne Jones skulptur

Klubbat för:

650 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

ARNE JONES (1914-1976): Liggande kvinnofigur, otydlig signering A Jones, daterad -43, terracotta, höjd inkl svärtad träsockel 11 cm

Zustandsbeschreibung

Lagning, nagg

907105

2021-04-22