Klubbat för:
650 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
ARNE JONES (1914-1976): Liggande kvinnofigur, otydlig signering A Jones, daterad -43, terracotta, höjd inkl svärtad träsockel 11 cm
Zustandsbeschreibung
Lagning, nagg
907105
2021-04-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner